F.A.Q. що потрібно знати абітурієнтам перед поданням заяви?

Часті питання

Що потрібно знати абітурієнтам перед поданням заяви?

Які сертифікати ЗНО потрібно мати для вступу на спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" ІХФ?

На спеціальність 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” ІХФ потрібно мати сертифікати з трьох предметів:

  1. Українська мова та література;
  2. Математика,
  3. Фізика або іноземна мова

Як подати документи на спеціальність 151 кафедри Технічних та програмних засобів автоматизації, Інженерно-хімічного факультету?

Щоб подати заяву на 151 спеціальність кафедри Технічних та програмних засобів автоматизації (ТПЗА) ІХФ потрібно у власному кабінеті обрати інститут КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інженерно-хімічний факультет, спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно- інтегровані технології.

Які мінімальні бали потрібно мати, щоб претендувати на вступ на спеціальність 151?

Мінімальний конкурсний бал для участі у конкурсі на 151 спеціальність становить 125 балів. Зверніть увагу, що це тільки для конкурсу!Прохідний бал на бюджет у 2019 році становив 155 балів, контракт – 125.

Який прохідний бал для вступу на бюджет?

Прохідний бал на бюджет у 2019 році становив 155 балів

Як подати документи у електронному вигляді?

Подання документів до ЗВО України для вступу на денну та заочну форми здобуття освіти на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів Зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється 2020 року лише електронно. Для подання документів потрібно зареєструватись на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua (з 1 серпня) та не забути вказати свій номер телефону для зворотнього зв’язку та самостійно розрахувати середній бал додатку до свідоцтва.

Інструкція з реєстрації електронного кабінету від Міністерства освіти і науки України.

Скільки сторін додатку до свідоцтва про повну загальну середню освіту потрібно сканувати?

У інструкції під час подання вказано, що ви маєте відсканувати та завантажити одну сторону з оцінками. Ми рекомендуємо відсканувати обидві сторони, об’єднати в один файл розміром не більше 1 мб та завантажити. Навіщо? По-перше, трапляються випадки, коли на звороті знаходяться оцінки (результати ДПА, деякі загальноосвітні предмети тощо), по-друге, саме на звороті знаходиться підпис директора, що засвідчує автентичність додатку, по-третє, у разі наявності розбіжностей після обрахунку приймальною комісією із тим балом, що було внесено до електронного кабінету, висновок, який ми робимо за відсутності другої сторони — наявність оцінок на ній. Це, в свою чергу, тягне за собою додаткове листування з вами та іншими закладами освіти. Чи відхилять вашу заяву за наявності однієї сторони? Ні, не відхилять. Чи будуть проблеми в інших ЗВО, які не рекомендують завантажувати дві сторони? Ні, не буде, але краще завантажити обидві, ніж не завантажити і залишити оцінки поза увагою. Нагадуємо, що в разі виявлення розбіжностей під час подання оригіналів, подання недостовірних даних є причиною для анулювання рекомендації.

Особисто подають вступники, що вступають на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», вступники, які будуть складати вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського (для цього вони мають попередньо зареєструватись та скласти вступні випробування з 01 серпня по 12 серпня), мають розбіжності в прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві в документі, що посвідчує особу, в документі про повну загальну середню освіту та у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання, мають старий атестат або атестат іноземного взірця. Пам’ятай – під час подання документів ти маєш завантажити скан-копію додатка до атестату для перевірки середнього бала приймальною комісією ЗВО (формати .jpg, .bmp, .png, не більше 1 мб) та фотокартку (формати .jpg, .bmp, .png, не більше 1 мб).

Чи існує вступ поза конкурсом?

Вступ поза конкурсом відмінений, замість нього впроваджений вступ за квотами, тобто правом вступу на обмежену кількість місць можуть скористатись визначені категорії, серед них відбувається власний конкурс за балами та пріоритетами. Якщо ти брав участь у конкурсі на місця, визначені квотами, але не пройшов, то надалі ти береш участь у загальному конкурсі.

Хто має право на вступ за квотами?

  • особи, у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837;
  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;
  • особи, яких законом визнано учасниками бойових дій та які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, у тому числі ті, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України.

Що таке першочерговість і чи можна нею скористатись цього року?

Ні, першочерговість цього року не розповсюджується на участь у конкурсному відборі та зарахування.

Чи враховується медаль під час конкурсного відбору?

Ні, не враховується.

В мене є сертифікат ФДП. Я зможу додати бали електронно чи мені потрібно приїхати особисто?

Бали сертифікату ФДП будуть додаватись електронно через твій особистий кабінет, проте додаткові бали поширюються тільки на перелік спеціальностей, визначений Додатком 2 до Умов прийому для здобуття вищої освіти в 2020 році.

Що таке пріоритет?

Пріоритет — показник, виражений числами від 1 до 5, який вступник особисто присвоює своїм заявам, де 1 є показником найбільшої пріоритетності заяви, тобто на першому місці та спеціальність, на яку ти хочеш вступити найбільше. Пріоритетність визначається під час вступу на навчання на денну та заочну форми навчання на місця державного замовлення на основі повної загальної середньої освіти.

Чи можна змінити пріоритет заяви?

Ні, пріоритетність заяви змінювати не можна. Тому не поспішай, добре зваж всі варіанти і лише потім подавай документи.

На який курс до КПІ ім. Ігоря Сікорського вступають абітурієнти з дипломом «молодшого спеціаліста»?

Вступники із дипломом «молодшого спеціаліста» вступають на 1 курс і вчаться за інтегрованим планом – тобто, за скороченою програмою.

Як впливає диплом Малої академії наук та Всеукраїнської олімпіади на вступ до КПІ ім. Ігоря Сікорського?

У зв’язку із пандемією коронавірусної хвороби проведення IV етапу Всеукраїнської олімпіади будо скасоване, тому призери цьогорічної Всеукраїнської учнівської олімпіади відсутні. Дипломи Малої академії наук цього року додаткових балів для вступу не дають. Бали додаються автоматично.

Скільки балів я можу отримати до конкурсного бала, якщо я маю сертифікат ФДП?

Твій бал у сертифікаті ФДП буде автоматично помножений на коефіцієнт від 0,02 до 0,05 залежно від спеціальності, яку ти обрав, таким чином ти можеш одержати до 10 балів відповідно (100% = 200 балам, 5% — 10 балів відповідно). Додаткові бали поширюються тільки на перелік спеціальностей, визначений Додатком 2 до Умов прийому для здобуття вищої освіти в 2020 році.

Сертифікати ЗНО яких років діють у 2020 році?

У 2020 році для вступу діють сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років, окрім результатів з іноземної мови, вони враховуються виключно за 2018, 2019 та 2020 роки.

Яка вартість навчання на спеціальності 151 - автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології?

Вартість навчання на спеціальності 151 – автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:

Освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр”:

22400 грн – денна форма;

13000 грн – заочна форма.

X