Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Кафедра ТПЗА (ІХФ) – готує бакалаврів на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст, фаховий молодший бакалавр, молодший бакалавр» за скороченим терміном навчання за спеціальністю

151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Бюджетних місць на денну форму
Навчальна група

Навчання починається на одному потоці з групами другого курсу денної форми навчання.

Сертифікати ЗНО

При вступі на базі ДИПЛОМОМУ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА АБО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА ти маєш

• обов’язково надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови та з математики для вступу за державним замовленням. Ти можеш використати сертифікати 2018, 2019, 2020 та 2021 років.
  • Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

Контакти

Коротинський Антон Петрович – Заступник відповідального секретаря Відбіркової комісії факультету кафедри ТПЗА

• ihfantkor@gmail.com
  • 0933146113 (telegram)