Спілкування студентів з потенційними роботодавцями

22 лютого 2024 року нашу кафедру відвідав генеральний директор ТОВ «Компанія «Клімат контроль»» Юрій Петрович Сергієнко. Його візит був приурочений до святкової події – одержання дипломів магістра випускників, які завершили навчання за освітньо-професійною програмою. Перед урочистою подією, як роботодавець з багаторічним досвідом, він зустрівся зі студентам кафедри технічних та програмних засобів автоматизації різних курсів. У ході зустрічі Юрій Петрович розповів студентнам про особливості ведення бізнесу в умовах війни в нашій країні, актуальні вимоги, які висуває сучасний ринок праці до випускників закладів вищої освіти та відповів на чисельні питання студентів. Юрій Петрович особливо привітав випускників кафедри з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів магістрів і побажав їм успіхів у кар’єрі. Відродження традиції проведення таких зустріче надзвичайно корисне, як для наших студентів, так я для наших багаторічних партнерів та потенційних роботодавців.