Семінар для колег зі Словацького технічного університету у Братиславі

Доцент кафедри Сазонов Артем Юрійович провів on-line семінар на тему: “AI and Robotics as the means to overcome arising global challenges and everyday issues” для колег: професорсько-викладацького складу, аспірантів та студентів Факультету електротехніки та інформаційних технологій (FEI — Faculty of Electrical Engineering and Information Technology), Словацького технічного університету у Братиславі (STUBA — Slovak University of Technology in Bratislava) а також Національного центру робототехніки (National Centre of Robotics).

Під час семінару розглянуто можливості штучного інтелекту та робототехнічних пристроїв для розв’язання низки сучасних викликів, що постали перед людством. Після доповіді розгорілась палка дискусія за тематикою, що підкреслює неймовірну зацікавленість у проведенні спільних наукових досліджень колективом кафедри Технічних та програмних засобів автоматизації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Інституту робототехніки і кібернетики STUBA.

Даний семінар став можливим завдяки багаторічній тісній та плідній співпраці колективу кафедри ТПЗА із колегами STUBA.