Випускниця кафедри у списку Forbes

Forbes опублікував рейтинг 30 under 30 Europe – список найуспішніших у своїх галузях людей до 30 років.

З великою гордістю повідомляємо, що у цьогорічному рейтингу Forbes 30 under 30 Europe у розділі Technology відзначена Ліза Дзюба – наша випускниця, яка у 2014 році отримала ступінь магістра на кафедрі технічних та програмних засобів автоматизації (тоді ще АХВ).

Ліза відзначена як співзасновниця сервісу Flawless App – інструменту для порівняння проектного і реального дизайну мобільного додатку. Сьогодні Flawless App користуються розробники з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify та інших компаній.

На фото наша випускниця зображена разом з іншим співзасновником сервісу – Ахмедом Сулейманом, також випускником нашого університету.

Щиро вітаємо !