Кафедра ТПЗА започатковує новий напрямок – дуальна освіта

Завдяки наполегливій роботі викладачів нашої кафедри та всебічній підтримці, наданій адміністрацією Університету ми започатковуємо першу на нашій кафедрі програму дуальної освіти.

Тепер наші студенти можуть проходити навчання на кафедрі зі стажуванням у компанії «Октавіс Інжинірінг»

OCTAVIS Group це відома в Україні компанія, яка надає комплексні інжинірингові послуги та є постачальником і розробником високотехнологічного обладнання для підприємств фармацевтичної, хімічної, харчової промисловості. Підрозділ «Октавіс Інжинірінг» спрямовує діяльність на комплексну промислову автоматизацію та роботизацію виробництв.

Поєднавши теоретичні підготовку, яку можуть забезпечити фахівці кафедри з матеріальною базою та практичними навиками фахівців «Октавіс Інжинірінг» ми сподіваємося досягти значних успіхів. Програма дуальної освіти буде запущена з 2024/2025 навчального року та буде спрямована на комплексну практичну підготовку фахівців у сфері промислової робототехніки.