Академічна мобільність

Запрошуємо взяти участь у програмі академічної онлайн мобільності DILLUGIS 24 (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students). В наступному семестрі ми пропонуємо дві форми навчання з різними дисциплінами: – у зимовому семестрі 2024 німецького університету OTH Amberg-Weiden (жовтень-грудень, викладають німецькі професори), курси: Інновації бізнес-моделей, Маркетинг та продажі, Об’єктно-орієнтоване кодування, Управління проєктами та Agile методи, Сенсори для інтелектуальних систем; – в рамках Українсько-німецького навчального тижня (28.09–5.10, 3-4 пари щодня, викладають українські професори), курси: Управління життєвим циклом інновацій та технологій, Інтегровані підходи до сталого розвитку, Комунікації в ІТ проєктах. Програми курсів, детальна інформація і реєстраційні форми доступні тут: https://www.oth-aw.de/studium/studienangebote/studiengaenge/bachelor/digital-technology-management/dillugis-project/ Мова навчання – англійська Участь – безкоштовна Дедлайн реєстрації – 28.08.2024!

#ТПЗА #Вступ2024